STEPAŘSKÝ SEMINÁŘ
SE ZAHRANIČNÍMI LEKTORY

Dorel Surbeck, Alexandr Ostanin a bratři D´Angelo

sobota 21. a neděle 22. dubna

Taneční studio NO FEET, Vaňkovo nám. 1a, Brno-› stepařský seminář je rozdělen na jednotlivé lekce podle pokročilosti
-› lekce můžete jakkoli kombinovat
-› cena 1 lekce: 500,- Kč, 2 lekce: 950 Kč, 3 lekce: 1400 Kč, každá lekce navíc: 400 Kč
-› lekce pro DĚTI (60 minut): 350,- Kč,
-› lekce improvizace: 200,- Kč

NOVINKA!!! LEKCE PRO DĚTI – do rozvrhu jsme letos nově zařadili lekci pro mírně až středně pokročilé DĚTI (cca do 12 let), které jim budou přizpůsobené (pomalejší tempo výuky, překládání z angličtiny do češtiny atd.), aby si lekce mohly naplno užít.

-› platba za seminář musí být provedena v předstihu, nejpozději do 2. dubna na bankovní účet festivalu – 2800177401/2010 (do zprávy pro příjemce je nutné napsat Vaše jméno, jinak nebudeme vědět, od koho platba je a nebudeme Vás moci přihlásit). Pokud platbu neprovedete dopředu, je možné se přihlásit až na místě na začátku semináře, ale k celkové částce Vám bude připočítán poplatek 50,- Kč.

POČET MÍST NA SEMINÁŘI JE LIMITOVÁN, PŘIHLAŠTE SE CO NEJDŘÍVE!

-› nabídka pro mimobrněnské stepaře: možnost přespání ve vlastním spacím pytli přímo ve studiu NO FEET za 40 Kč/noc/osoba!!! (kvůli omezené kapacitě se v případě zájmu hlaste co nejdříve na info@nofeet.cz)PŘIHLÁŠKA ONLINE ZDE

PODROBNÉ INFORMACE V PDF KE STAŽENÍ ZDE

STORNO PODMÍNKY: peníze za seminář vracíme pouze v případě nemoci - na základě zaslané lékařské zprávy, storno poplatek v takovém případě činí 20%, v ostatních případech je storno poplatek 80%. Poplatek v celé výši vracíme pouze do 3. 4. 2017.